PLYTELIŲ KLOJĖJAI

Darbo pobūdis

Plytelių ir akmens masės klijavimo darbai statybiniuose ir laiviniuose objektuose;

darbas komandiruotėje per Lietuvos įmonę;

vykdyti užsakovo nurodymus.

Reikalavimai

Su patirtimi priimami be bandomojo laikotarpio su geru atlygiu;

anglų arba vokiečių kalba – privalumas;

galimybė vykti nuosavu automobiliu – privalumas.

Mes jums siūlome

Gerą atlyginimą;

Visas priemones ir sąlygas darbui komandiruotėje;

Laiku mokamą sutartą atlyginimą;

Lankstų komandiruočių grafiką: 2 mėn. dirbame 2 sav. Lietuvoje;

Geras nemokamas apgyvendinimas;

Nemokamas kelionė nuo namų iki darbo;

Visos socialinės garantijos;

Tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

2900-3700 €/mėn. į rankas

Kandidatuoti į poziciją

Informuojame, kad turime teisinę pareigą užtikrinti duomenų apsaugos reikalavimų laikymąsi, todėl visus asmens duomenis, kuriuos renkame iš jūsų, mes kruopščiai tvarkome ir saugome pagal savo privatumo politiką. Siųsdami šią formą sutinkate, kad Jūsų duomenis tvarkytume pagal mūsų privatumo politiką.

Pridėkite savo gyvenimo aprašymą
Failas neparinktas (neprivaloma)
worker

Andra Benetienė

Personalo vadybininkė
+370 645 31728