SANTECHNIKAS

Darbo pobūdis

Visi santechniniai darbai statybos objekte;

naujų sistemų išvedžiojimas, pajungimas;

darbas Lietuvių komandoje;

užsakovas užsienio įmonė;

darbas komandiruotėje.

Reikalavimai

Atitinkama darbo patirtis ne mažiau kaip 2 m.;

brėžinių skaitymas;

privalumas: minimalūs suvirinimo įgūdžiai;

anglų/ vokiečių kalbos mokėjimas (privalumas);

noras dirbti ir užsidirbti;

pavestų užduočių sąžiningas vykdymas;

ilgalaikis darbas.

Mes jums siūlome

Gerą atlyginimą;

visas priemones ir sąlygas darbui komandiruotėje;

laiku mokamą sutartą atlyginimą;

lankstų komandiruočių grafiką: 2 mėn. dirbame 2 sav. Lietuvoje atostogaujam;

geras, nemokamas gyvenimo sąlygas;

papildomą darbuotojų draudimą;

kelionių suorganizavimas nuo namų iki darbo;

tobulėjimo galimybes

Atlyginimas

2700-3900 €/mėn. į rankas

Kandidatuoti į poziciją

Informuojame, kad turime teisinę pareigą užtikrinti duomenų apsaugos reikalavimų laikymąsi, todėl visus asmens duomenis, kuriuos renkame iš jūsų, mes kruopščiai tvarkome ir saugome pagal savo privatumo politiką. Siųsdami šią formą sutinkate, kad Jūsų duomenis tvarkytume pagal mūsų privatumo politiką.

Pridėkite savo gyvenimo aprašymą
Failas neparinktas (neprivaloma)
worker

Andra Benetienė

Personalo vadybininkė
+370 645 31728