SKARDININKAS

Darbo pobūdis

Gaminti skardos gaminius, detales techninėms patalpoms, detales ortakiams, vamzdynams ir pan.; gaminti detales visuomeninio naudojimo patalpoms

Dengti skardinius stogus

Montuoti gaminius

Dirbti skardos lankstymo, karpymo staklėmis

užsakovas užsienio įmonė;

darbas Lietuvių brigadoje;

darbas komandiruotėje – užsienyje;

vykdyti užsienio užsakovo nurodymus.

Reikalavimai

panašaus darbo patirtis;

kruopštumas;

anglų arba vokiečių kalbos mokėjimas (privalumas);

noras dirbti ir užsidirbti;

pavestų užduočių sąžiningas vykdymas.

Mes jums siūlome

visas priemones ir sąlygas darbui komandiruotėje;

atlyginimas mokamas už išdirbtas valandas;

darbdavys Lietuvos įmonė;

visos garantijos, apgyvendinimas, kelionių bilietai

galimi dirbti viršvalandžiai.

Atlyginimas

2400-3800 €/mėn. į rankas

Kandidatuoti į poziciją

Informuojame, kad turime teisinę pareigą užtikrinti duomenų apsaugos reikalavimų laikymąsi, todėl visus asmens duomenis, kuriuos renkame iš jūsų, mes kruopščiai tvarkome ir saugome pagal savo privatumo politiką. Siųsdami šią formą sutinkate, kad Jūsų duomenis tvarkytume pagal mūsų privatumo politiką.

Pridėkite savo gyvenimo aprašymą
Failas neparinktas (neprivaloma)
worker

Andra Benetienė

Personalo vadybininkė
+370 645 31728