Darbo pobūdis

  • Būsite atsakingas už darbų planavimą, organizavimą ir kontrolę.
  • Planuosite ir valdysite darbą, kontroliuosite ir valdysite darbų atlikimo kokybę, bendrausite su užsakovu, turėsite galimybę savarankiškai formuoti sau pavaldžią komandą ir jai vadovausite (10 – 50 darbuotojų, priklausomai nuo projekto);
  • Dalyvavimas pasitarimuose;
  • Darbas komandiruotėje per Lietuvos įmonę;
  • Vykdymas užsakovo nurodymų.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Kruopštumas, atsakingumas, sąžiningumas;
  • ANGLŲ arba VOKIEČIŲ kalbos mokėjimas;
  • Savarankiškumas;
  • Pavestų užduočių sąžiningas vykdymas;
  • Brėžinių skaitymas didelis privalumas;
  • Vadovavimo patirtis;
  • Dalykiškumas;
  • Turite puikius planavimo, organizavimo ir valdymo įgūdžius.

Mes Jums siūlome

  • Visas priemones ir sąlygas darbui komandiruotėje;
  • Geras gyvenimo sąlygas;
  • Lankstų komandiruočių grafiką;
  • Stabiliai mokamą, aukštesnį nei rinkos atlyginimą, su priedais, priklausančiais nuo pasiektų rezultatų;
  • Įmonėje realizuoti save ir savo idėjas;
  • Pastovų darbą;
  • Suteiksime galimybę dirbti su tarptautiniais projektais ;
  • užtikrinsime dalykišką ir pozityvią atmosferą darbe;
  • Galėsite siekti karjeros, įgyti aukštesnę kvalifikaciją, tobulėti kaip specialistas.
  • Jei ieškote stabilaus, jūsų kvalifikaciją atitinkančio ir orų atlyginimą suteikiančio darbo, tuomet siūlome Jums naujas galimybes. Stabiliai mokamas atlyginimas, rūpestis, pagarba bei pagalba darbuotojui – mūsų veiklos prioritetai.
  • Laukiame jūsų!

Atlyginimas

  • 3100-4500 €/mėn. į rankas.
  • Darbo užmokestis aptariamas pokalbio metu. Priklauso nuo kandidato įgūdžių.